HübriidTV

1. Mis on HübriidTV?

Nutikas HübriidTV on sümbioos telelevist ja internetist. HübriidTV pakub uudset telerivaatamisvõimalust: enam ei pea saateid vaatama telekava järgi, vaid neid saab järelvaadata just siis, kui Sulle sobib. HübriidTV muudab ka mõtteviisi, sest hübriidse sisuga teler ei ole enam ainult telekanalite edastaja: siin on palju uut ja dünaamilist, mida internet pakub (lisakanalid, online uudised jne). Toome siin all ükshaaval HübriidTV tugevused välja.

Järelvaatamine: HübriidTV abil saab järelvaadata ETV, ETV2, ETV+, Tallinna TV saateid, sarju ja uudiseid. Vaata siin ekraanivaateid järelvaatamise lehe ülesehitusest.

Lisakanalid: HübriidTV abil saad näha ka lisakanaleid. Siit leiad Delfi TV otseülekanded (muusikast spordi ning poliitikani + palju muud põnevat!). Muusikat laiast maailmast toob su koju MyHits ning mõnusa kodumaise muusika eest seisab Alo-TV. Loodusesõpradele on avatud otsepilt metsast – looduskalendri kaamerad, mis pakub otsepilti Eesti loodusest. Vaata järele!

dr

Uudised ja meelelahutus: HübriidTV abil saad suurelt ekraanilt näha ERR-i ja TV3 uudisteportaali, kuulata ühtekokku 26 Eesti raadiot, vaadata tele- ning raadiokava ja ilmaennustust.

r1

2. Kuidas HübriidTV-d näha?

Selleks läheb tarvis kolme komponenti: tavalist antenni, HbbTV funktsiooniga telerit ja internetti:

kolmik

2.1. Antenn: Piisab tavalisest toa- või katuseantennist. Kui sul antenni ei ole, vaata pakkumisi  LL Merge Grupi kodulehelt. Kui toa-antennist jääb Sinu kodukohas väheks ja soovid suuremat antenni, siis tea, et soodsa antennipaigalduse saad, kui võtad ühendust meie kasutajatoega numbril 680 4040 või leiad lähima paigaldaja koostööpartnerite hulgast.

2.2 Teler: tarvis on telerit, mis on ühendatud internetiga ja mille menüüs on aktiveeritud HbbTV funktsioon (hübriidtelevisiooni rahvusvaheline tunnus).

Tea, et kui Sinu praegune teler võimaldab küll internetiühendust, kuid sel ei ole HbbTV-tuge, siis sellega hübriidTV-d kahjuks ei näe. Õnneks on paljud hetkel müügilolevatest teleritest on HbbTV funktsiooniga juba varustatud. Meie lehel on ülevaatlik lingileht Eesti telerimüüjate kodulehtedele, kust leiad hõlpsalt sulle sobiva hübriidteleri – kliki ja vaata! PS. Ühegi teise seadmega (arvuti, tahvel, telefon) hübriidTV-d ei näe, tegemist on spetsiaalselt telerile toodetud platvormiga.

2.3. Internet: Tarvis on internetiühendust minimaalse kiirusega 2Mbit/sek. Kui soovid testida oma praegust internetikiirust, kliki siia. Arvestama peab, et 1 tund järelvaatamist vajab umbes 700MB andmemahtu. Seetõttu peab sul olema piisavalt suur andmemahu limiit. Seda saad lihtsalt üle vaadata ja muuta koostöös oma senise internetipakkujaga.

Kui ülalolevad tingimused on täidetud, kliki teleripuldi punasele nupule ja naudi uue aja tele-elamust, hübriidTV-d!

3. Pildispikker:

hb1
hb2

4. Registreeru kasutajaks:

Kui asud vaatama HübriidTV-d, registreeru kindlasti ka meie kasutajaks, sest sel on mitmeid eeliseid:

1. hoiame Sind kursis HübriidTV uudiste ja arengutega;
2. registreerununa saad personaalset ja ajalooga kasutajatuge;
3. saad häid pakkumisi teleritele, antennidele ja internetile;

klikk